an image


Aktualności

Dzień Dziecka

an image
Jak co roku spotkaliśmy się z naszymi najmłodszymi.
Więcej...

6 października 2007 godz.18.00

an image
Hala OSiR, Włocławek ul.Chopina 8 Koncert charytatywny - "Głosy dla hospicjów" Zespół "Sumptuastic".
Więcej...

Kontakt
an image
Polskie Towarzystwo
Opieki Paliatywnej
we Włocławku

ul.Wolność 44
87-800 Włocławek
e-mail: Nasz mail

Tel.54 412 22 71
Fax:54 412 22 71

"Głosy dla hospicjum"


      Włocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej już po raz kolejny przyłączył się do Ogólnopolskiej Kampanii Społeczno-Edukacyjnej "Hospicjum to też Życie" W minioną środę (17.10.2012r.) o godzinie 17:00 w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych we Włocławku odbył się koncert charytatywny "Głosy dla hospicjum". W organizacji koncertu Stowarzyszenie wsparły dwa włocławskie zespoły szkół: Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena oraz Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki.
      W pierwszej części koncertu wystąpili nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku. Zgromadzona publiczność mogła podziwiać występy:
 • Bartosz Gertych z klasy perkusji p. Grzegorza Weręgowskiego, przy akompaniamencie Pana Zbigniewa Mereckiego
 • Dominika Matusiak z klasy fletu p. Jacka Zasady, przy akompaniamencie Pana Zbigniewa Mereckiego
 • Barbara Zasada z klasy gitary p. Wiesława Kondraciuka
 • Kinga Sprawka z klasy fortepianu p. Moniki Rupczak
 • Daria Patroniak z klasy skrzypiec p. Katarzyny Kalety, przy akompaniamencie Pani Moniki Stanowskiej
 • Kwartet saksofonowy, przygotowanego przez Pana Dariusza Zaleśnego, w składzie: Monika Zeszotarska, Adrian Malinowski, Łukasz Marchlewski oraz Dawid Mazurek.

        W przerwie koncertu przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej zaprezentowali gościom teledysk do piosenki, pt. "Każda chwila" wykonywanej przez Krystynę Prońko i Tomasza "Lipę" Lipnickiego. Fundacja Hospicyjna, producent teledysku, pomysłodawca i główny organizator Kampanii "Hospicjum to też Życie", zwróciła się z prośbą do hospicjów uczestniczących w tegorocznej akcji o zaprezentowanie teledysku publiczności zgromadzonej podczas lokalnych koncertów.
        Po krótkiej przerwie na scenę weszli uczniowie występujący w Orkiestrze Dętej Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku oraz Orkiestrze Dętej Gminy Wielgie. Orkiestrami dyrygował Pan Grzegorz Augustynowicz.


  “Pomóż nam pomagać.”